Emek Hırsızı Taklitçiler

————————-
Bir emek hırsızı daha!! 👊 Gercekten cok uzucu duruma dusmus insanlar var aramizda! Normalde bu tarz çalıntı fotoları kullananları burdan deşifre etmek yerine farklı yolları deniyorum ama bu sefer ki başka smile ifade simgesi Cunku fotografi cekerken ben 3 tane kartvizit koymuşum ona rağmen fotografi calmis ve altina birde kendi yapmis gibi ‘terlik tac takımım’ yazmış 😊 Bu fotoğrafın uzerinden bir de sipariş alıp aynisini yapmaya calismis. Ama sadece yapmaya calismis arkadas 😊 Kisinin profili zaten calinti fotolarla dolu!
Guluyorum cunku gercekten gulunecek durumdalar! Hadi taklitçiliği geçtim, Ya orda bir emek var, para var, zaman var! Git malzemeni al, parani harca, otur vaktini ayir ve bir zahmet kendin yap ve kendin fotografini cek paylas! Bir zahmet! Kul hakkindan korkmayan insanlar icin laf anlatmak cok gereksiz! Ben bunlarla ugrasmak yerine işimi yapmak istiyorum!…
👊Biri gelir ismimi taklit eder! 👊 Biri gelir kartvizitli fotolarimi çalar!..
Sessiz kaliyorum diye oylece durup oturdugumu sanmasin kimse!
Yasal olarak gerekenler yapiliyor, isim hakki, resimler icin telif hakki hepsi yapildi! İlgililere duyrulur! Zamani geldiginde ben degil onlar zor duruma dusecekler bu boyle biline! Baskalarinin ustunden degil de kendi emeginizle kendi beyninizle bir yerlere gelin kimseyi merdiven olarak kullanmayin!
Eger ki zerre kadar inançları varsa hiç birine hakkım helal değildir!
Hakkım olanın da ben bu dunyada yasal olarak hesabini soracağım, Rabbim de öbür dunyada hesabını sorsun insallah…….

#emekhirsizi #emegesaygi #taklitciler

Bir Cevap Yazın